fbpx

 Соціальний * ретро-танець, що зародився в 50-х роках ХХ століття. З тих пір зазнав чимало трансформацій, проте, як і раніше, танцюється під найзапальну музику – рок-н-рол, джаз, блюз, соул – під ритми якої неможливо встояти. Це унікальний, найпозитивніший, драйвовий, яскравий, веселий, дотепний і стильний танець. Крім музики особливістю цього танцю є стиль і образ танцюючих – це різнокольорові сукні в горох, в смужку, яскраві сорочки, піджаки брюки, метелики, підтяжки і всілякі аксесуари. У світі ретро-танців це практикується на численних заходах, вечірках, фестивалях. Це ціла культура, дуже захоплююча і цікава.

            Якщо вам подобаються хіти Елвіса Преслі, Чаббі Чеккера, Джері Лі Льюїса, образи та хіти з фільму “Стиляги” і ви хотіли б навчитися танцювати під них, тоді вам до нас.

            * Що означає “соціальний танець”? Це танець, знаючи правила, основи і принципи якого, ви зможете танцювати з будь-якою партнеркою /партнером. Використовуючи принципи ведення-слідування, ви будете імпровізувати і творити свій танець прямо в даний момент, тому кожен наступний танець не буде схожий на попередній. І чим багатший арсенал ваших знань та вмінь, тим цікавіше вийде танець. Перші спроби будувати танець самостійно ви зможете вже через пару тижнів занять, а попрактикуватися ви зможете на вечірках, які регулярно по вихідним проводить наша школа.

Ivan Katrunov and Anna Filinova

Swing Familyl Festival 4th edition Ivan Katrunov and Anna Filimonova

Опубліковано Swing Family Festival Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Ведуть

Розклад і Ціни